Про нашу організацію

Цей день ми не забудем ніколи

24.02.2022

Допомагаємо — Перемагаємо

Допомога — Наближує нашу перемогу

Благодійний CHARITY IT COMMUNITY, заснований digital agency RGSsoft для допомоги:

0

Волонтерів

0

Люди, яким ми допомогли

грн. 0 Тис

Потрібно нам зібрати терміново

Charity IT Community – головна платформа IT волонтерів в Україні. 

Це перша та найбільша в Україні спілка IT волонтерів благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність спільноти CHARITY IT забезпечує Міжнародний Благодійний Фонд.

Головна місія cit.rgssoft.com — створення системної благодійності нового зразка, що будується на підзвітності, прозорості, відповідальності та залученості громадян.
Розвиток культури масової благодійності в Україні та формування розгалуженої мережі високопрофесійних благодійних організацій, яким під силу вирішення соціальних проблем будь-якої складності  – це наш внесок в розвиток проактивного та сильного українського суспільства.

Платформа CHARITY IT є потужною комунікаційною платформою для благодійного сектору, зручним онлайн-сервісом, який щодня дозволяє зустрітися тисячам людей – тим, хто потребує допомоги і тим, хто може допомогти.

Ми не лише залучаємо та скеровуємо гроші туди, де вони найгостріше необхідні, ми відкриваємо доступ некомерційним організаціям до ідей та інформації, а бізнесу — до найпрозоріших організацій та можливості отримати повну фінансову звітність.

Ми прагнемо утворити на CHARITY IT спільноту, якій під силу легко та просто вирішувати проблеми будь-якої складності. Ми  вже створили мережу довіри та взаємодопомоги.

CHARITY IT COMMUNITY – світ, де кожен робить добро.

Допомагаємо — Оберігаємо

Приєднуйтесь до спільноти, щоб допомогти дітям

Допомога там, де потрібна

Допомога один одному може зробити світ кращим

Ми благодійна організація, яка створює чудові можливості бути корисними один одному, співпрацювати та робити один одного щасливішими.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Разом ми сила, яка здатна подолати будь-які негаразди
детальніше

Збір коштів

Збираємо допомогу для добрих справ та підтримки
детальніше

Події

Разом до перемоги
детальніше

Приєднуйтесь до нашої команди

Допомагати легко